Objevte aktuálně nejlepší fotomobil na trhu

Date:

Nový smartphone vivo X90 Pro posouvá hranice možností nejen ve světě mobilní fotografie a videa.

Pokud jste vždy toužili po chytrém telefonu, který vám zajistí dokonalé fotky a videa jako od profesionála, pak nastražte uši. Na český trh totiž míří špičkový smartphone vivo X90 Pro, který vás svými pokročilými foto funkcemi a nadupanou výbavou doslova vystřelí z bot.

Profesionální fotograf i výkonná mašina v těle smartphonu

Ať už rozjíždíte kariéru influencera, nebo jste blázen do nejnovější techniky, rozhodně byste neměli promeškat tuhle premiéru. Smartphone vivo X90 Pro je vylepšenou verzí předcházející generace vivo X80 Pro a přináší tu nejlepší možnou výbavu pro všechny milovníky jasných a ostrých fotek a videí. Jeho vylepšená sada tří hlavních fotoaparátů dokáže zachytit jakýkoliv záběr i ve špatných světelných podmínkách a postará se o dokonalou stabilizaci obrazu. Můžete fotit portrét kamarádky nebo natáčet přátelák ve fotbálku klidně uprostřed noci a každý záběr vyjde naprosto perfektně. Příjemným bonusem je také řada funkcí pro pořízení fotek se speciálními efekty.

Kromě vytuněného foťáku skrývá X90 Pro mimo jiné také dva procesory pro vyšší výkon, velký jasný displej s funkcemi pro pokročilou ochranu očí a inovativní chlazení, takže si na tomhle mobilu můžete zahrát i náročnější herní pecky. Nemusíte se bát ani nedostatku energie – díky režimu rychlého nabíjení se na 50 % kapacity baterie dostanete už za 8 minut!

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro je možné zakoupit u maloobchodních prodejců za cenu 26 999 Kč. V rámci startovací nabídky, která trvá od 22.2.-2.3., obdrží každý nakupující jako dárek sluchátka TWS 2 ANS v hodnotě 2 999 Kč potlačující okolní hluk.

Atraktivní cena a sluchátka jako dárek

Nový smartphone vivo X90 Pro se v Česku prodává v černém provedení u maloobchodních prodejců za atraktivní cenu 26 999 Kč. Více informací naleznete na www.vivo.com nebo na IG vivo_czech.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Nový vivo X90 Pro: ideální smartphone pro dokonalé fotky a videa

Toužíte po perfektních fotkách a videích, které můžete vždy...

Ubytování Benecko bylo naprosto dokonalé

Ubytování Benecko bylo po všech směrech naprosto dokonalé. ProFamily...

Kupte si krásný umělý stromeček a v radosti očekávejte blížící se Vánoce

Nepřejdou ani tři měsíce a Vánoce jsou tady, svátky,...

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...