Soukromá školka Praha 10: To nejlepší pro vaše dítě

Date:

Mateřská škola je velkým pomocníkem pro zaměstnané rodiče, přičemž je důležitá také pro dítě. To se zde může rozvíjet, získat kamarády a zažít spoustu zábavy. To vše s péčí zkušeného personálu, který dětem věnuje to nejlepší.

Školka Praha 10

ProFamily je soukromou školkou, která je akreditovaná pro děti od 2 do 7 let. Dětem nabízí kvalitní vzdělávání díky propracovanému školnímu vzdělávacímu programu. Ten je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her. Program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori, přičemž je individuálně přizpůsoben s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost dítěte. Dětem se speciálními potřebami při prvních krůčcích za poznáním pomohou asistenti, logopedi a speciální pedagogové. Školka Praha 10 v Dubči poskytuje příjemné a bezpečné prostředí pro menší i větší děti.

Soukromá školka Praha 10

Soukromá školka Praha 10 je skvělou volbou. Nabízí vysokou kvalitu poskytované služby, spoustu možností pro děti, příjemné prostředí a spolupráci kvalitních pedagogů. Děti se mohou těšit na různé aktivity – plavání, tenis, hraní na flétnu, tanec, keramickou dílnu, jógu, výuka angličtiny a mnoho dalšího. Podniknou různé výlety za poznáváním krás Česka, či mohou vyrazit na zájezd k moři.

MŠ Praha 10

Většina dětí miluje zvířátka, přičemž ve městě s nimi mnohdy do kontaktu nepřijdou. MŠ Praha 10 má k dispozici vlastní ranč s poníky. Provozuje canisterapii a hipoterapii, pejsci a koníci jsou na přilehlém pozemku o rozloze 7000 m2. Do školky navíc dochází pes, který děti respektuje, poslouchá a ukáže jim, že může být dobrým kamarádem, když nám zrovna není nejlépe.

Soukromá školka zajišťuje bezpečné a příjemné prostředí pro rozvoj dětí. To vše probíhá hravou formou a děti se mohou těšit na spoustu zábavy.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...

Víte, proč a jak se správně starat o nábytek z masivu?

Máte doma nábytek z masivu a nevíte, jak se...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Správa mateřské školy aneb jak si software vyzkoušet?

Pokud patříte mezi strategicky smýšlející ředitele a ředitelky mateřských...