Soukromá školka Praha 10: To nejlepší pro vaše dítě

Date:

Mateřská škola je velkým pomocníkem pro zaměstnané rodiče, přičemž je důležitá také pro dítě. To se zde může rozvíjet, získat kamarády a zažít spoustu zábavy. To vše s péčí zkušeného personálu, který dětem věnuje to nejlepší.

Školka Praha 10

ProFamily je soukromou školkou, která je akreditovaná pro děti od 2 do 7 let. Dětem nabízí kvalitní vzdělávání díky propracovanému školnímu vzdělávacímu programu. Ten je zaměřen na komplexní rozvoj poznání a myšlení formou zábavy, prožitku a her. Program je vyplněn prvky pedagogiky Montessori, přičemž je individuálně přizpůsoben s ohledem na věk, fyzickou a psychickou připravenost dítěte. Dětem se speciálními potřebami při prvních krůčcích za poznáním pomohou asistenti, logopedi a speciální pedagogové. Školka Praha 10 v Dubči poskytuje příjemné a bezpečné prostředí pro menší i větší děti.

Soukromá školka Praha 10

Soukromá školka Praha 10 je skvělou volbou. Nabízí vysokou kvalitu poskytované služby, spoustu možností pro děti, příjemné prostředí a spolupráci kvalitních pedagogů. Děti se mohou těšit na různé aktivity – plavání, tenis, hraní na flétnu, tanec, keramickou dílnu, jógu, výuka angličtiny a mnoho dalšího. Podniknou různé výlety za poznáváním krás Česka, či mohou vyrazit na zájezd k moři.

MŠ Praha 10

Většina dětí miluje zvířátka, přičemž ve městě s nimi mnohdy do kontaktu nepřijdou. MŠ Praha 10 má k dispozici vlastní ranč s poníky. Provozuje canisterapii a hipoterapii, pejsci a koníci jsou na přilehlém pozemku o rozloze 7000 m2. Do školky navíc dochází pes, který děti respektuje, poslouchá a ukáže jim, že může být dobrým kamarádem, když nám zrovna není nejlépe.

Soukromá školka zajišťuje bezpečné a příjemné prostředí pro rozvoj dětí. To vše probíhá hravou formou a děti se mohou těšit na spoustu zábavy.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Jednoduchý tip, jak na fotky a videa v profesionální kvalitě. vivo X80 Lite je tady!

Taky jste vždy záviděli profesionálním tvůrcům jejich práci, kdy...

vivo X80 Lite klenot mobilní fotografie

Léto se chýlí ke konci, na nové zážitky a...

Kameny pro větší sebedůvěru

Opět jste potkali svou vysněnou lásku a trapně jste...