Oblečení pro rekreační i profesionální sportovce nabízí kvalitní značky jako ENDURA nebo CASTELLI

Date:

Být sportovcem, který se danému sportu věnuje denně po mnoho hodin, si bezesporu žádá kvalitní oblečení i další vybavení, díky nimž se budete cítit, jako „ryba ve vodě“. To platí i při cyklistice. A nejen profi sportovci se chtějí a potřebují cítit plně komfortně. I ti, kteří vyráží jen o víkendech nebo občas během odpoledne po práci, si zaslouží kvalitní vybavení s hezkým designem. Mnohé zboží můžete vybírat na Bikero.cz, a nejdete mezi ním i zboží od těch nejlepších značek. Podíváme se na CASTELLI a ENDURA.

Italská chlouba s názvem CASTELLI

Je to tak, oblečení CASTELLI k nám přichází ze slunné Itálie, kde tato značka vznikla již v roce 1876. Jestliže si přejete koupit špičkové oblečení pro cyklistiku, jež na sebe oblékají ti nejlepší cyklisté vůbec, chystáte se nakoupit to pravé „ořechové“. První cyklistické oblečení vytvořila roku 1910, kdy obléklas větového šampiona Alfreda Binda. V roce 1974 došlo ke změně jména a loga, stále přinášela mnoho inovací, zvláště co se materiálů týče. Na trh přinesla oblečení s Lycrou, později funkční cyklistické oblečení, v 80. a 90. letech byla oficiálním dodavatelem oblečení pro závody jako Giro d’Italia a Tour de France. 

CASTELLI vám přináší to nejlepší od hlavy až k patě. Vyberte si trička, kalhoty, bundy, ponožky, čepice, návleky, šátky, vesty, rukavice i láhve na vodu a mnohé jiné zboží.

ENDURA vás nezklame

I v případě, že si vyberete oblečení ENDURA, nebudete zklamaní. Vznikla už v roce 1993 ve Skotsku a to, co si dala za cíl, rychle splnila. Šlo o zlepšení výkonu a funkce cyklistického oblečení. Na trhu uvedla mnoho zboží, které si hned získalo velkou popularitu. Nastavila vysoko laťku kvality, a tu si stále drží. Dbá na funkčnost, odolnost, moderní vzhled, i proto je globálním lídrem na trhu.

ENDURA je partner oblečení špičkových světových týmů, jež zahrnují hvězdy silniční cyklistiky, MTB i triatlonu. Oblečení je testováno v úzké spolupráci vědců a sportovců. Koupíte si oblečení ENDURA do slunných dnů i deště nebo mrazu. Mluvíme o tričkách, dresech, ponožkách, bundách… Dokonce můžete koupit i čisticí a impregnační spreje.

Vše uvedené najdete na Bikero.cz.


Chcete si doma dopřát vybavení jako v posilovně? Vyberte si ten nejlepší rotoped ještě dnes.


- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...

Víte, proč a jak se správně starat o nábytek z masivu?

Máte doma nábytek z masivu a nevíte, jak se...

Jak se vypořádat s otoky v obličeji? 

Ranní otoky v obličeji mohou mít různé příčiny. Kosmetologové...

Správa mateřské školy aneb jak si software vyzkoušet?

Pokud patříte mezi strategicky smýšlející ředitele a ředitelky mateřských...