Ubytování Benecko bylo naprosto dokonalé

Date:

Ubytování Benecko bylo po všech směrech naprosto dokonalé. ProFamily Hotel TOP Benecko hodnotím velmi kladně. Hotel přívětivý k dětem i k dospělým je pokaždé zárukou kvality. Tento hotel u sjezdovky si tak nelze zamilovat. Klidně bych zauvažovala i nad tím, poslat sem své děti na letní tábor. Je to zde totiž naprosto okouzlující. Vůbec se nelze divit tomu, že zde se železnou pravidelností probíhají nejen pobyty pro školy, ale také různé adaptační pobyty, adaptační kurzy a je zde tak k dispozici ubytování pro školy či ubytování pro školku. Děti se zde jistě nebudou nudit. V Krkonoších to snad ani není možné. 

Ubytování v Krkonoších hodnotím více než pozitivně

Ubytování v Krkonoších hodnotím opravdu více než pozitivně. Hotel je otevřený široké veřejnosti a v nabídce svých služeb toho má opravdu spoustu. Děti jsou v hotelu samozřejmě rovněž vítáni a díky tomu je v hotelu krásná herna se spoustou hraček, venkovní hřiště s prolézačkami i skluzavkami. V zimě je možné vyrazit do přilehlého a velmi krásného Skiareálu Benecko, kde můžete vyrazit třeba i na běžky, které já osobně naprosto miluji. V létě zase nejen dětské hosty potěší krásná Lufťákova stezka a děti si zde mohou také vyzkoušet velmi populární singltrek. Aktivní dovolená v Krkonoších potěší malé i velké. 

Ubytování v Krkonoších ve společnosti jídel z domácí kuchyně

Ubytování v Krkonoších je ve společnosti jídel z domácí kuchyně ještě více rozmanitější a dokonalejší. Snídaně, které jsou hostům dopřávány formou studeného či teplého bufetu jsou jednoduše legendární. Pečivo z místní pekárny, dokonalé džemy, domácí pomazánky, vajíčka, ovoce i zelenina a spoustu dalšího si zde rozhodně zamilujete. Jídlo zde chutná i dětem, které běžně nejí v podstatě vůbec nic a mají problém s každým podaným jídlem. S plným žaludkem se navíc podnikají výlety ještě snadněji, než když je tomu naopak.

- Reklama -pr článek

Nové příběhy

Další články autora
Katka

Nový vivo X90 Pro: ideální smartphone pro dokonalé fotky a videa

Toužíte po perfektních fotkách a videích, které můžete vždy...

Kupte si krásný umělý stromeček a v radosti očekávejte blížící se Vánoce

Nepřejdou ani tři měsíce a Vánoce jsou tady, svátky,...

Hledání nového zaměstnání nebylo nikdy snazší

Každý člověk se několikrát za život dostane do situace,...

Víte, proč a jak se správně starat o nábytek z masivu?

Máte doma nábytek z masivu a nevíte, jak se...